Sádlo bez tuku. Je to vůbec možné?

1.4.2019

Sádlo bez tuku. Je to vůbec možné?

Tak jako jsou fialové, alpské krávy dávající nejlepší mléko na světě, my máme svá prasata. Prasata, která vám dají to nejlepší sádlo, jelikož prochází speciálním výcvikem, na který dohlížejí i jednotky rychlého nasazení z rakouského městečka Schweinenn a ti nejuznávanější bačové ve své branži. Pro naše prasata pasoucí se na té nejzelenější trávě, děláme jen to nejlepší. To pak jde samozřejmě znát na kvalitě našeho sádla.

nizkotucnesadlo.png

Jaký bača, takové prase

Naši bačové jsou proškolení na správný chov. Prošli tvrdým výcvikem, který přežije jen 60% zúčastněných. Jsou elitou ve své branži a jsou dokonce lepší než ti nejlepší slovenští bačové. Těžko byste hledali lepší. Naši bačové vymýšlí prasatům takový program, aby neprolenošila ani minutu. Přece bychom nevyráběli odtučněné sádlo z tučných prasat, to by nešlo. Svým zákazníkům se snažíme dát to nejlepší a jednat férově.

Kvalitní produkt závisí na disciplinární povaze každého prasete

Chceme, aby sádlo chutnalo, ale zároveň bylo nízkokalorické, proto jsem vybrali jen ty nejdisciplinovanější kousky široko daleko. Režim, který prasata musí dodržovat je přísný, ale vyhovující. Každé prase má jinou povahu. Je třeba tedy sestavit každému denní plán splňující nejpřísnější normy EU k chovu nízkotučných prasat.

Výjimečné podmínky

Jen ti nejlepší se dostanou do fáze chovu, která probíhá ve vysokých nadmořských výškách rakouských Alp. Každoročně, v době porážky, jsou vybraná prasata hnána úzkými alpskými průsmyky k jatkám. Díky těm největším hrdinům si můžete dopřávat chléb se sádlem a přitom být lehcí jako pírko. Nebo také lehcí jako naše prasátka, která si udržují svou linii řádným pohybem a ranní rozcvičkou podle prasat čínských kung-fu bojovníků.

Tradice a láska vítězí!

Historie našeho sádla sahá daleko. Zakládáme si na tradici, kvalitě a výborné chuti. Sádlo děláme s láskou, a proto jsme pro vás vymysleli tento senzační produkt. Chceme, aby vám naše sádlo chutnalo co nejlépe, a tak si na tom dáváme dost záležet. Přijít s touto novinkou je ten největší převrat za poslední roky. Jsme rádi, že můžeme všem ukázat, že i sádlo je skvělý dietní kamarád. Sádlo s chlebem, na sádle usmažené řízky, zelí dělané na sádle, a to vše bez tuku! Sen se stal realitou a už není na co čekat. Odlehčené sádlo musíte mít!

Na sádle > Články > Sádlo bez tuku. Je to vůbec možné?